Počítačový kurz Microsoft Word

Počítačový kurz Microsoft Word pro začátečníky

V kurzu se seznámíte se základy práce s textovým editorem MS Word. Po jeho absolvování pro vás nebude problémem vytvářet a formátovat jednoduché dokumenty, poradíte si s číslováním stránek a vytvořením jednoduchého záhlaví a zápatí dokumentu. Své dokumenty budete umět připravit pro tisk.

Počítačový kurz je určen všem, kteří potřebují vytvářet dokumenty v programu Microsoft Word a potřebují získat základní informace, dovednosti a zkušenosti.

Osnova kurzu Microsoft Word

• Úvod do práce s Wordem
  • Vkládání textu
  • Pohyb v dokumentu
  • Práce se schránkou
  • Uložení, otevření dokumentu
  • Formátování písma
  • Formátování odstavce
  • Odrážky a číslování
  • Ohraničení a stínování
  • Tisk a předtisková příprava
Image placeholder

Občerstvení

Na všech počítačových kurzech podáváme výhradně kávu, čaj a další produkty pocházející z "férového" obchodu. Produkty Fair Trade jsou nabízeny samozřejmě ZDARMA.

Individuální kurzy = v kurzu pouze jeden účastník, možnost školení přímo v místě zákazníka

Skupinové kurzy = otevírají se při naplnění minimální kapacity 3 osob.

Firemní kurzy = na cenu se informujte na info@pocitacova-skola.com nebo volejte +420 777 158 531.