Pronájem projektoru

Další služby

2024

Dalšími službami, které naše počítačová škola nabízí, jsou zde uvedené možnosti. Pronájem dataprojektoru i webhosting můžete samozřejmě využít, aniž byste byli účastníky či absolventy našich kurzů.

Pronájem projektoru

Připravujete školení, seminář nebo jinou akci a potřebujete videotechniku. Rádi vám poskytneme projektor, plátno a vše potřebné k zajištění vaší akce.

Projektor:

Rozlišení: XGA 1024 x 768
Kontrast: 20 000 : 1
Svítivost: 3 200 lm
Vzdálenost: min. 1m, max. 11.3m
Vstupy: HDMI, VGA (D-SUB), Kompozitní, S-Video
Funkce / výbava: 3D, reproduktory
Hmotnost: 2,3 kg
Cena: 490 Kč / den

Dotaz na pronájem

Plátno:

povrch: bílý matný
široký pozorovací úhel
ohraničení černým rámečkem
stabilní stativ
výškově nastavitelné
213 x 213 (cm) / 84" x 84" (inch)
Cena: 200 Kč / den (k projektoru zdarma)

Dotaz na pronájem

Webhosting

Díky webhostingu si můžete své webové stránky umístit na internet, aniž byste museli mít vlastní server. Nabízíme hostingové služby na značkových serverech. Jako bonus přidáme instalaci oblíbených aplikací jako je Wordpress, Joomla, Drupal nebo Prestashop.

Manažerské kurzy

Díky spolupráci se Vzdělávací agenturou OMNIA, vám můžeme nabídnout i manažerské kurzy např. Efektivní manažerská komunikace, Asertivita, Performance management apod.