Počítačový kurz Microsoft Excel

Počítačový kurz Microsoft Excel pro středně pokročilé

V tomto kurzu zvládnete pokročilejší techniky zpracování údajů v Excelu (podmíněné formátování, pokročilé úpravy grafů, základní funkce). Tabulky budete umět připravit pro tisk.

Počítačový kurz je určen uživatelům programu Excel, kteří potřebují používat v tabulkách složitější vzorce a funkce, pracovat s rozsáhlými tabulkami a tabulky formátovat podle svých potřeb.

Osnova kurzu Microsoft Excel

• Pokročilé formátování buněk
  • Styly
  • Podmíněné formátování
  • Funkce KDYŽ, POČET, ZAOKROUHLIT a SVYHLEDAT
  • Absolutní a relativní adresování
  • Automatický fitr
  • Ověření dat
  • Pokročilé úpravy grafů
  • Kontingenční tabulka
Image placeholder

Občerstvení

Na všech počítačových kurzech podáváme výhradně kávu, čaj a další produkty pocházející z "férového" obchodu. Produkty Fair Trade jsou nabízeny samozřejmě ZDARMA.

Individuální kurzy = v kurzu pouze jeden účastník, možnost školení přímo v místě zákazníka

Skupinové kurzy = otevírají se při naplnění minimální kapacity 3 osob.

Firemní kurzy = na cenu se informujte na info@pocitacova-skola.com nebo volejte +420 777 158 531.